Betala senare med Klarna
Fri frakt från 450 SEK
30 dagars ångerrätt
Renoverad produkt
Den här produkten är renoverad och har testats av vårt team. Läs mer
5 manuella intensitetsinställningar
1 tillbehör: kropp
Lumea IPL-appen
Användning med sladd
+ penntrimmer (HP6388)
Vi älskar att återanvända returnerade produkter och ge dem en ny chans eftersom materialen och delarna vi använder för att tillverka dem har den största effekten på koldioxidutsläppen. Genom att välja en renoverad produkt i stället för en helt ny produkt bidrar du till en hållbar och cirkulär ekonomi.
Kom igång med den inledande fasen med endast fyra behandlingar varannan vecka – det är hälften så många behandlingar som med andra varumärken. Gör sedan uppfräschningar varje månad för att bibehålla resultaten.
Välj bland fem intensitetsinställningar för en behaglig upplevelse: Hudtonssensorn förhindrar att du behandlar hudområden som är för mörka för IPL-behandling.
Medelresultat efter tolv behandlingar: 82 % på underbenen
När ett behandlingsschema följs. Beräknat för användning på underben, bikinilinje, armhålor och ansikte. Lampans livslängd förlänger inte Philips två års världsomfattande garanti