Betala senare med Klarna
Fri frakt från 450 SEK
30 dagars ångerrätt
LUMUD1001WX1
UD1001WX1
Kabel för parkeringsljusfunktion
3-stifts DT-honkontakt
Pålitlig Philips-kvalitet
När du installerar Philips LED-extraljus* på fordonet kan du behöva ytterligare kablar för att säkert ansluta och styra de extra LED-strålkastarna. Med det här Philips LED-kabelkitet kan du enkelt ansluta din Philips LED-strålkastare till fordonets elsystem, vilket ger dig fullständig kontroll över den nya lampan.
Innehåller en 3-stifts vattentät DT-honkontakt, 3 m kabel, på/av-brytare, relä på 12 V, säkring på 20 A.
Det här Philips LED-kabelkitet har hållbara Automotive Grade-kablar med ett vattentätt förseglat relä, brytare och kontakter. Det har testats i de tuffaste förhållanden så att du får långvarig prestanda.
Recensioner
Kompatibelt med: Philips Ultinon Drive UD2001L, UD2002L, UD2003L *Bestämmelser för begränsning av farliga ämnen i elektrisk och elektronisk utrustning.
Undantaget PVC (polyvinylklorid) och bromerade flamskyddsmedel (BFRs)