SPN7081WA/10
Skydda din elektronik säkert
Med åtta jordade Schuko-uttag med 2 m lång flätad sladd. Utformad för att prestera samt för att skydda din utrustning mot överspänning. Stänger automatiskt av strömmen till ditt system för att skydda mot efterföljande överspänning
Läs mer om produktenProdukten är tyvärr inte längre tillgänglig
Om du är berättigad till momsavdrag på medicintekniska produkter kan du begära det på den här produkten. Momsbeloppet dras av från priset som visas nedan. Håll utkik efter mer information i varukorgen.
Konverterar ett uttag till åtta uttag så att du kan ansluta flera enheter från ett enda nätuttag.
Ger ström till enheten som kan placeras 2 m från eluttaget.
Skydda din värdefulla elektroniska utrustning från slumpmässiga spänningstoppar som kan orsakas av blixtnedslag, motor, strömgenerator osv.
Flätad kabel för högre hållbarhet.
Stänger automatiskt av strömmen till de anslutna enheterna.
Kontakter styr den koaxiala signalen genom överspänningsskyddet för att skydda mot överspänning och spänningstoppar.
För att skydda din anslutna utrustning under produktens garantiperiod. Begränsat garantibelopp på 100 000 euro.
Växlar både spänningsförande tråd och nolledare för att säkerställa säker isolering av belastningskretsen.
Håll små föremål och barnfingrar borta från uttagen inuti.
Lysdioderna meddelar dig om överspänningsskyddet fungerar korrekt.
Yttre kartong
Inre kartong
Förpackningens mått
Produktstorlek