HP6509/01
Perfekt len hud längre
Kom igång med epilering med det här nya Philips-systemet som tar bort hårstråna med rötterna. Huden håller sig silkeslen i veckor, inte dagar. Levereras med en unik uppsättning tillbehör för förstagångsanvändaren, vilket hjälper dig att uppnå bäst resultat.
Läs mer om produktenProdukten är tyvärr inte längre tillgänglig
Om du är berättigad till momsavdrag på medicintekniska produkter kan du begära det på den här produkten. Momsbeloppet dras av från priset som visas nedan. Håll utkik efter mer information i varukorgen.
Lyfter även korta hårstrån för extra nära epilering. Gör så att huden slappnar av så att du samtidigt på ett skonsamt sätt kan ta bort hår
Rakhuvudet följer bikinilinjens konturer eller underarmarna perfekt för en nära och slät rakning. Levereras med en extra kam så att du kan klippa längre hårstrån före epilering eller trimma bikinilinjen.
Den rundade formen ligger skönt i handen för bekväm hårborttagning. Och dessutom är den snygg!
Hastighet 1 för extra skonsam epilering, och hastighet 2 för extra effektiv epilering
Tillbehör
Tekniska specifikationer