Andra objekt i rutan
- Resefodral
PET800/00
Titta på DVD-filmer när du är på väg
PET800 är en kompakt och snygg spelare för mobil underhållning. Titta på dina favoritfilmer på DVD, lyssna på MP3-CD- och CD-musik – även när du är på väg! Titta på filmerna på den 20 cm) (8") stora Widescreen LCD-färgskärmen.
Produkten är tyvärr inte längre tillgänglig
Om du är berättigad till momsavdrag på medicintekniska produkter kan du begära det på den här produkten. Momsbeloppet dras av från priset som visas nedan. Håll utkik efter mer information i varukorgen.
Philips-spelaren är kompatibel med de flesta DVD- och CD-skivorna som finns på marknaden. DVD-, DVD+R- och DVD+RW-skivor – alla spelas upp på spelaren. DVD+RW är ett förkortat skrivsätt för en DVD-enhet som kan spela upp det vanliga DVD-formatet. DVD+RW hanterar likaså den vanliga omskrivningsbara skivtypen.
Förutom den medföljande biladaptern för användning i bilen kan du också använda den bärbara spelaren och titta på DVD-skivor hemma genom att helt enkelt ansluta den till TV:n. Luta dig tillbaka och njut av dina favorit-DVD-skivor. Använd den medföljande fjärrkontrollen till att styra uppspelningsfunktionen.
Förbättra bildupplevelsen med widescreen-lägen som gör att du kan välja mellan olika skärmformat. Titta på filmen som det var tänkt.
I den här designen läggs tyngdpunkten på en slimmad, kompakt utformning som sparar utrymme och passar in överallt.
Ljud
Anslutningar
Bekvämlighet
Tillbehör
Mått
Ljuduppspelning
Bild/visning
Videouppspelning
Letar du efter fler tillbehör? Visa delar & tillbehör